چاپ خبر
دبیرستان ماندگار البرز شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
کارنامه ای درخشان با 110 ستاره (موفقیت البرزی ها در مسابقات قرآن، عترت و نماز)

دانش آموزان پرتلاش البرز در مسابقات قرآن، عترت و نماز با 33 عنوان برتر در بین مدارس منطقه شش آموزش و پرورش تهران خوش درخشیدند.

از این تعداد 14 نفر در مسابقات قرآن، شامل رشته های قرائت، ترتیل، تفسیر و حفظ قرآن، 9 نفر در مسابقات عترت، شامل رشته های نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، گفتمان مهدوی و مداحی و 10 نفر در مسابقات نماز شامل رشته های اذان، احکام و انشای نماز صاحب رتبه های برتر شده اند.

همچنین در مسابقات فرهنگی و هنری، 77 نفر از دانش آموزان هنرمند البرز صاحب رتبه های برتر در بین تمام مدارس منطقه شده اند.

در مسابقات فرهنگی و هنری، 3 نفر در رشته رسانه و فضای مجازی، 22 نفر در هنرهای دستی و تجسمی، 1 نفر در تکخوانی سرود، 6 نفر در تکنوازی، 3 نفر در همنوازی، 22 نفر در سرود گروهی، 11 نفر در نمایش صحنه ای، 6 نفر در آفرینش های ادبی و 3 نفر در رشته مشاعره حائز رتبه های برتر گردیده اند.

این سطح از برگزیدگان در یک سال، کارنامه ای درخشان از تلاش متعهدانه و هنرمندانه البرزی های عزیز در سال تحصیلی 1403 ـ 1402 و برگی زرین از کتاب افتخارات دبیرستان ماندگار البرز می باشد.

این افتخارات ارزشمند، که مرهون مدیریت مدبرانه جناب آقای محمدی و هدایت و راهبری حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بیات و همکاران پرتلاش ایشان در معاونت پرورشی پایه ها و بویژه، همت و بالندگی مستمر دانش آموزان عزیز البرز می باشد را به خانواده بزرگ ماندگار البرز تبریک می گوییم.
 
انتهای پیام/.