1 اردیبهشت 1403

کارنامه ای درخشان با 110 ستاره (موفقیت البرزی ها در مسابقات قرآن، عترت و نماز)

مولف: مدیر سایت   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2

کارنامه ای  درخشان با 110  ستاره (موفقیت البرزی ها در مسابقات قرآن، عترت و نماز)

دانش آموزان پرتلاش البرز در مسابقات قرآن، عترت و نماز با 33 عنوان برتر در بین مدارس منطقه شش آموزش و پرورش تهران خوش درخشیدند.

از این تعداد 14 نفر در مسابقات قرآن، شامل رشته های قرائت، ترتیل، تفسیر و حفظ قرآن، 9 نفر در مسابقات عترت، شامل رشته های نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، گفتمان مهدوی و مداحی و 10 نفر در مسابقات نماز شامل رشته های اذان، احکام و انشای نماز صاحب رتبه های برتر شده اند.

همچنین در مسابقات فرهنگی و هنری، 77 نفر از دانش آموزان هنرمند البرز صاحب رتبه های برتر در بین تمام مدارس منطقه شده اند.

در مسابقات فرهنگی و هنری، 3 نفر در رشته رسانه و فضای مجازی، 22 نفر در هنرهای دستی و تجسمی، 1 نفر در تکخوانی سرود، 6 نفر در تکنوازی، 3 نفر در همنوازی، 22 نفر در سرود گروهی، 11 نفر در نمایش صحنه ای، 6 نفر در آفرینش های ادبی و 3 نفر در رشته مشاعره حائز رتبه های برتر گردیده اند.

این سطح از برگزیدگان در یک سال، کارنامه ای درخشان از تلاش متعهدانه و هنرمندانه البرزی های عزیز در سال تحصیلی 1403 ـ 1402 و برگی زرین از کتاب افتخارات دبیرستان ماندگار البرز می باشد.

این افتخارات ارزشمند، که مرهون مدیریت مدبرانه جناب آقای محمدی و هدایت و راهبری حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بیات و همکاران پرتلاش ایشان در معاونت پرورشی پایه ها و بویژه، همت و بالندگی مستمر دانش آموزان عزیز البرز می باشد را به خانواده بزرگ ماندگار البرز تبریک می گوییم.
 

تعداد مشاهده (292)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "کارنامه ای درخشان با 110 ستاره (موفقیت البرزی ها در مسابقات قرآن، عترت و نماز)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید